Montaż i wymiana zamków

Domy  i mieszkania wymagają zastosowania zamków, które zapewnią ochronę przed kradzieżą i włamaniem. Jednak nie wystarczy np. w Łodzi montaż zamków, nawet najlepszych, jeśli drzwi nie spełnią wymogów bezpieczeństwa.

Montaż zamka w drzwiach antywłamaniowych dokonuje się w zakładzie produkcyjnym. Wieloryglowe zabezpieczenia obsługiwane są przez jeden zamek centralny. W przypadku innych drzwi, należy zastosować odpowiedni rodzaj zamka, uwzględniając najważniejsze parametry: grubość skrzydła drzwiowego, lewy lub prawy kierunek otwierania, konstrukcję oraz rozmiar otworu, w którym umieszczony zostanie zamek.

Usługę najlepiej zlecić licencjonowanemu ślusarzowi.

Jaki zamek wybrać?

 Montaż i wymiana zamków w Łodzi

Jedną z najważniejszych informacji, jaką muszą Państwo uwzględnić przy zakupie zamka, jest potwierdzenie, czy posiada on atest bezpieczeństwa. Przynależność do klasy A lub oznakowanie klasy jedną gwiazdką *, oznacza, że zamek nie jest odporny na włamanie.

Klasa B lub dwie gwiazdki ** to oznakowanie średniego zabezpieczenia. Zamek wytrzyma około trzech minut, przy próbie siłowego wtargnięcia do mieszkania lub uszkodzenia zamka.

Najwyższą klasę, C lub oznakowanie trzema gwiazdkami ***, posiadają zamki, których nie można sforsować przez około 6 minut. Montaż zamków klasy C przez autoryzowanego ślusarza, zapewnia uzyskanie dwuletniej gwarancji. Nasza firma prowadzi m.in. sprzedaż zamków, które gwarantują wysoki poziom zabezpieczenia przed włamaniem.

W Łodzi montaż zamka w drzwiach wejściowych do domu oraz do mieszkania wykonuje Pogotowie zamkowe Łódź. Usługa polega na zastosowaniu mechanicznych zabezpieczeń, w postaci zamków wewnętrznych, znajdujących się w skrzydle drzwiowym, więc niewidocznych dla oka oraz zamków nawierzchniowych. Najczęściej montuje się dwa zamki klasy C. Większa liczba może niekorzystnie wpłynąć na konstrukcję drzwi.

Decydując się na wymianę zamków i drzwi, najlepiej sięgnąć po drzwi antywłamaniowe, z jednym centralnym zamkiem.

Wymiana zamka w drzwiach w Łodzi

Jeśli w drzwiach zostanie zamontowany zamek z wymiennym cylindrem, nazywanym popularnie wkładką, w sytuacji, kiedy nie można wykonać naprawy zamka, możliwa jest wymiana zamka w drzwiach, bez konieczności wymiany całości zabezpieczenia. Praktyczną właściwością zamków z wymiennymi wkładkami, jest możliwość dokupienia potrzebnych części od dowolnego producenta, jeśli spełnią wymogi długości i sposobu otwierania rygli.

Zamiana starego zamka na zamek  nowoczesny, spełniający normy bezpieczeństwa, jest gwarancją długotrwałego użytkowania i właściwego zabezpieczenia mieszkania.

Pogotowie zamkowe z Łodzi niesie pomoc

Jeśli Państwo poszukujecie najwyższej klasy fachowców, oferujących usługi ślusarskie takie, jak montaż i wymianę zamków, nasi pracownicy spełnią wszystkie wymogi. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, montowaniem i wymianą zamków głównych, a także dodatkowych, dla wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa. W zakresie naszych działań jest także konserwacja i serwisowanie zamków.

Dotrzemy do Państwa domów i  mieszkań w krótkim czasie. Jesteśmy dostępni 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00 przez cały rok. Usługi świadczone przez naszą firmę cechuje rzetelność i profesjonalizm działania, także w trudnych realizacjach typu awaryjne otwieranie samochodów.

Zapraszamy do kontaktu – tel. 696-003-003.