Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie mieszkań w Łodzi

Awaria zamka należy do dość często spotykanych sytuacji. Częste zamykanie i otwieranie zamka, po długim czasie eksploatacji, może stać się przyczyną kłopotów z bezproblemowym użytkowaniem. Co więcej, zepsuty zamek u drzwi może stać się przyczyną wtargnięcia do mieszkania niepożądanej osoby, mogącej zagrozić naszemu bezpieczeństwu. Do zniszczenia drzwi i zamków może dojść po włamaniu. Nie wystarczy wówczas dokonanie naprawy zamka, nawet, jeśli jest ona możliwa. Najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie mieszkania jest wymiana całego zamka.

Czasem trudności z dostaniem się do własnego mieszkania spowodowane są zagubieniem klucza.

Fachowego awaryjnego otwierania zamków w Łodzi podejmie się Pogotowie zamkowe. Wykwalifikowani pracownicy w szybkim czasie dokonają także montażu i wymiany zamków wpuszczanych i nawierzchniowych oraz do drzwi antywłamaniowych. Pomogą otworzyć drzwi, kiedy zgubiliśmy klucze do mieszkania.

Skutecznie otwieramy drzwi

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań i domów

Kiedy dojdzie do przykrej sytuacji, gdy klient stoi pod zamkniętymi drzwiami, bez klucza, a wewnątrz nikogo nie ma, warto skorzystać z szybkiej pomocy Pogotowia zamkowego działającego na terenie Łodzi i w okolicach miasta.

Nasi ślusarze w perfekcyjny sposób opanowali sztukę lockpickingu, dzięki czemu awaryjne otwieranie drzwi nie doprowadzi do uszkodzenia zamka i skrzydła drzwiowego. Sprawnie posługują się nią także przy awaryjnym otwieraniu samochodów. Ważną czynnością przy kłopotach z otwieraniem drzwi jest ustalenie, jakie są przyczyny wadliwego działania zamków. Dzięki sprawnie przeprowadzonej usłudze ślusarskiej zostaną wykryte wady zamka, dokonana naprawa lub, w razie konieczności, dokonana wymiana zamków.

Awaryjne otwieranie mieszkań, świadczone przez naszą firmę, umożliwi szybkie uporanie się z każdą kłopotliwą sytuacją.

Problemy z zamkami

Mieszkańcy, korzystający z pomocy ślusarza przy problemach z otwieraniem drzwi, obawiają się zniszczeń, które mogą skutkować sporymi kosztami. Awaryjne otwieranie zamków przebiega bezinwazyjnie. Doświadczeni pracownicy naszego Pogotowia dotrą do Państwa w krótkim czasie i ocenią sposób przeprowadzenia skutecznego działania. Dzięki użyciu specjalistycznego sprzętu, zostanie usunięty złamany koniec klucza, wymieniona wkładka zepsutego zamka lub, przy użyciu metody lockpickingu, dojdzie do awaryjnego otwierania drzwi, bez użycia klucza.

Zamek bez tajemnic

Usługi ślusarskie świadczone przez licencjonowanych pracowników obejmują wykonanie wszelkich działań, umożliwiających bezproblemowe użytkowanie drzwi i zamków. Nasza firma podejmie się usunięcia usterek, wpływających na złe działanie zamków, wymianę  mechanizmów uszkodzonych i serwisowanie nowo założonych. Co więcej, prowadzimy także sprzedaż zamków. Otworzymy drzwi, które zatrzasnęły się, w których zepsuł się zamek czy ułamał klucz. Niesiemy pomoc, gdy mieszkanie zostało okradzione i należy wprawić nowe zamki.

Służymy Państwu 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00 przez okrągły rok. Wystarczy zadzwonić do naszej firmy, by wyspecjalizowani pracownicy w krótkim czasie dotarli na miejsce awarii.

Zapraszamy do kontaktu, pod numerem telefonu 696-003-003.